320 000 €
3478 €/m²
Property 54314 photo 1
Property 54314 photo 2
Property 54314 photo 3
Property 54314 photo 4
Property 54314 photo 5
Property 54314 photo 6
Property 54314 photo 7
Property 54314 photo 8
Property 54314 photo 9
Property 54314 photo 10

Details

  • Rok budowy: 2002
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość od lotniska: 25 km

Usługi

  • Winda
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 92 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Szóste piętro się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Siódme piętro się z jedna sypialnia, jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
340 000 € 2344 €/m²
  • Kod obiektowy 22434
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
285 000 € 1759 €/m²
  • Kod obiektowy 54695
  • Metry kw. 162 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
300 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 24359
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
275 000 € 1697 €/m²
  • Kod obiektowy 65889
  • Metry kw. 162 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
410 000 € 3904 €/m²
  • Kod obiektowy 57205
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
450 000 € 4455 €/m²
  • Kod obiektowy 56942
  • Metry kw. 101 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
440 000 € 2115 €/m²
  • Kod obiektowy 61583
  • Metry kw. 208 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
400 000 € 1666 €/m²
  • Kod obiektowy 41833
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
320 000 € 3478 €/m²
  • Kod obiektowy 54314
  • Metry kw. 92 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
390 000 € 3900 €/m²
  • Kod obiektowy 61749
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera