880 000 €
5867 €/m²
Property 64719 photo 1
Property 64719 photo 2
Property 64719 photo 3
Property 64719 photo 4
Property 64719 photo 5
Property 64719 photo 6
Property 64719 photo 7
Property 64719 photo 8
Property 64719 photo 9
Property 64719 photo 10
Property 64719 photo 11
Property 64719 photo 12
Property 64719 photo 13
Property 64719 photo 14
Property 64719 photo 15
Property 64719 photo 16
Property 64719 photo 17
Property 64719 photo 18
Property 64719 photo 19
Property 64719 photo 20
Property 64719 photo 21
Property 64719 photo 22
Property 64719 photo 23
Property 64719 photo 24
Property 64719 photo 25

Details

  • Rok budowy: 2005
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 1350 m
  • Odległość od lotniska: 24 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 150 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Pierwsze piętro się z salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka. Drugie piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka. Domek ma układ przedni także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, parking, ogród, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
740 000 € 5522 €/m²
  • Kod obiektowy 57984
  • Metry kw. 134 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 300 000 € 5306 €/m²
  • Kod obiektowy 60412
  • Metry kw. 245 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
800 000 € 6299 €/m²
  • Kod obiektowy 64179
  • Metry kw. 127 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
950 000 € 4025 €/m²
  • Kod obiektowy 3224
  • Metry kw. 236 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
895 000 € 3729 €/m²
  • Kod obiektowy 14287
  • Metry kw. 240 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
1 100 000 € 7482 €/m²
  • Kod obiektowy 63791
  • Metry kw. 147 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 56947
  • Metry kw. 224 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
800 000 € 4907 €/m²
  • Kod obiektowy 65894
  • Metry kw. 163 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
710 000 € 5634 €/m²
  • Kod obiektowy 58916
  • Metry kw. 126 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
880 000 € 5866 €/m²
  • Kod obiektowy 64719
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera