610 000 €
4621 €/m²
Property 63730 photo 1
Property 63730 photo 2
Property 63730 photo 3
Property 63730 photo 4
Property 63730 photo 5
Property 63730 photo 6

Details

  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Odległość do morza: 3220 m
  • Odległość od lotniska: 26 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 132 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 0 pięter. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, trawę, grill, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
730 000 € 2703 €/m²
  • Kod obiektowy 23110
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
850 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 61535
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
625 000 € 5208 €/m²
  • Kod obiektowy 57981
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
734 000 € 5518 €/m²
  • Kod obiektowy 57987
  • Metry kw. 133 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
660 000 € 4782 €/m²
  • Kod obiektowy 62730
  • Metry kw. 138 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
500 000 € 3787 €/m²
  • Kod obiektowy 65439
  • Metry kw. 132 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
680 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 65902
  • Metry kw. 136 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
770 000 € 5422 €/m²
  • Kod obiektowy 58922
  • Metry kw. 142 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
880 000 € 5866 €/m²
  • Kod obiektowy 64719
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera