300 000 €
2500 €/m²
Property 24359 photo 1
Property 24359 photo 2

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 1993
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 15000 m
  • Odległość od lotniska: 11 km

Usługi

  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 120 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 3 pięter. Drugie piętro się z salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka. Trzecie piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Czwarte piętro się z jedna sypialnia. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, ogród, winda, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
440 000 € 2115 €/m²
  • Kod obiektowy 61581
  • Metry kw. 208 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
340 000 € 2344 €/m²
  • Kod obiektowy 22434
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
275 000 € 1697 €/m²
  • Kod obiektowy 65889
  • Metry kw. 162 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
320 000 € 3478 €/m²
  • Kod obiektowy 54314
  • Metry kw. 92 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
380 000 € 2714 €/m²
  • Kod obiektowy 34583
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
300 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 24359
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
285 000 € 1759 €/m²
  • Kod obiektowy 54695
  • Metry kw. 162 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
425 000 € 3427 €/m²
  • Kod obiektowy 57500
  • Metry kw. 124 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
350 000 € 4069 €/m²
  • Kod obiektowy 65194
  • Metry kw. 86 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
390 000 € 2294 €/m²
  • Kod obiektowy 63020
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera