340 000 €
2345 €/m²
Property 22434 photo 1
Property 22434 photo 2
Property 22434 photo 3
Property 22434 photo 4
Property 22434 photo 5
Property 22434 photo 6
Property 22434 photo 7
Property 22434 photo 8
Property 22434 photo 9
Property 22434 photo 10
Property 22434 photo 11
Property 22434 photo 12
Property 22434 photo 13
Property 22434 photo 14
Property 22434 photo 15
Property 22434 photo 16
Property 22434 photo 17
Property 22434 photo 18
Property 22434 photo 19
Property 22434 photo 20
Property 22434 photo 21
Property 22434 photo 22
Property 22434 photo 23
Property 22434 photo 24
Property 22434 photo 25
Property 22434 photo 26
Property 22434 photo 27

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Liczba pokoi: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 7000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 18 km
  • Odległość od lotniska: 19 km

Usługi

  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 145 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Czwarte piętro się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Piąte piętro się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, grill, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
410 000 € 5061 €/m²
  • Kod obiektowy 57931
  • Metry kw. 81 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
475 000 € 4523 €/m²
  • Kod obiektowy 56626
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
320 000 € 3478 €/m²
  • Kod obiektowy 54314
  • Metry kw. 92 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
380 000 € 2714 €/m²
  • Kod obiektowy 34583
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
400 000 € 4705 €/m²
  • Kod obiektowy 54390
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
350 000 € 3125 €/m²
  • Kod obiektowy 64608
  • Metry kw. 112 m²
  • Odległość do plaży 8250 m
Sprzedaż
300 000 € 3658 €/m²
  • Kod obiektowy 62731
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
450 000 € 4455 €/m²
  • Kod obiektowy 56942
  • Metry kw. 101 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
480 000 € 2758 €/m²
  • Kod obiektowy 61447
  • Metry kw. 174 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
310 000 € 4025 €/m²
  • Kod obiektowy 57167
  • Metry kw. 77 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera