Property 37490 photo 1
Property 37490 photo 2
Property 37490 photo 3

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 1988
  • Liczba pokoi: 3
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 28 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 80 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
260 000 € 1733 €/m²
  • Kod obiektowy 22937
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
260 000 € 2888 €/m²
  • Kod obiektowy 63705
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
210 000 € 724 €/m²
  • Kod obiektowy 48718
  • Metry kw. 290 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
430 000 € 1720 €/m²
  • Kod obiektowy 66102
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 4
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 18263
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
400 000 € 1379 €/m²
  • Kod obiektowy 19026
  • Metry kw. 290 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
250 000 € 1470 €/m²
  • Kod obiektowy 22228
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
195 000 € 984 €/m²
  • Kod obiektowy 13053
  • Metry kw. 198 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
420 000 € 1909 €/m²
  • Kod obiektowy 30107
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 5
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 18143
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera