400 000 €
1667 €/m²
Property 41833 photo 1
Property 41833 photo 2
Property 41833 photo 3
Property 41833 photo 4
Property 41833 photo 5
Property 41833 photo 6
Property 41833 photo 7
Property 41833 photo 8
Property 41833 photo 9

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2019
  • Liczba pokoi: 6
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 11000 m
  • Odległość od lotniska: 34 km

Usługi

  • Parking
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 240 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 3 pięter. Pół-piwnica się z salon. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka. Domek ma układ przedni także zawiera wyposażenie, parking, garaż, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
410 000 € 3904 €/m²
  • Kod obiektowy 57205
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
590 000 € 5514 €/m²
  • Kod obiektowy 65060
  • Metry kw. 107 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
475 000 € 4523 €/m²
  • Kod obiektowy 56626
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
550 000 € 2340 €/m²
  • Kod obiektowy 6500
  • Metry kw. 235 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
550 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 65140
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
380 000 € 2714 €/m²
  • Kod obiektowy 34583
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
410 000 € 5061 €/m²
  • Kod obiektowy 57931
  • Metry kw. 81 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
550 000 € 2657 €/m²
  • Kod obiektowy 63396
  • Metry kw. 207 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
560 000 € 3589 €/m²
  • Kod obiektowy 57178
  • Metry kw. 156 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera