340 000 €
2764 €/m²
Property 59146 photo 1
Property 59146 photo 2
Property 59146 photo 3
Property 59146 photo 4
Property 59146 photo 5
Property 59146 photo 6
Property 59146 photo 7
Property 59146 photo 8
Property 59146 photo 9
Property 59146 photo 10
Property 59146 photo 11
Property 59146 photo 12
Property 59146 photo 13
Property 59146 photo 14
Property 59146 photo 15
Property 59146 photo 16
Property 59146 photo 17
Property 59146 photo 18
Property 59146 photo 19
Property 59146 photo 20
Property 59146 photo 21
Property 59146 photo 22

Details

  • Rok budowy: 1967
  • Rok remontu: 2024
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 250 m
  • Odległość od lotniska: 50 km

Usługi

  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 123 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 3 pięter. Parter się z salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Drugie piętro się z jedna sypialnia. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, markiza, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
500 000 € 3787 €/m²
  • Kod obiektowy 65439
  • Metry kw. 132 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
400 000 € 4705 €/m²
  • Kod obiektowy 54390
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
480 000 € 2758 €/m²
  • Kod obiektowy 61447
  • Metry kw. 174 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
300 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 24359
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
275 000 € 1697 €/m²
  • Kod obiektowy 65889
  • Metry kw. 162 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
380 000 € 3140 €/m²
  • Kod obiektowy 64607
  • Metry kw. 121 m²
  • Odległość do plaży 8250 m
Sprzedaż
410 000 € 3904 €/m²
  • Kod obiektowy 57205
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
425 000 € 3427 €/m²
  • Kod obiektowy 57500
  • Metry kw. 124 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
475 000 € 4523 €/m²
  • Kod obiektowy 56626
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
400 000 € 1666 €/m²
  • Kod obiektowy 41833
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera