355 000 €
3550 €/m²
Property 56861 photo 1
Property 56861 photo 2
Property 56861 photo 3
Property 56861 photo 4
Property 56861 photo 5
Property 56861 photo 6

Details

  • Rok budowy: 2023
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 870 m
  • Odległość od lotniska: 44 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn
  • Podwójna szyba
  • Luksusowy Dom

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 100 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Szóste piętro się z salon z kuchnią, jedna łazienka, spiżarnia. Siódme piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ rożny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, parking, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
350 000 € 3125 €/m²
  • Kod obiektowy 64608
  • Metry kw. 112 m²
  • Odległość do plaży 8250 m
Sprzedaż
310 000 € 4025 €/m²
  • Kod obiektowy 57167
  • Metry kw. 77 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
440 000 € 2115 €/m²
  • Kod obiektowy 61583
  • Metry kw. 208 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
320 000 € 3478 €/m²
  • Kod obiektowy 54314
  • Metry kw. 92 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
400 000 € 4705 €/m²
  • Kod obiektowy 54390
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
340 000 € 2344 €/m²
  • Kod obiektowy 22434
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
380 000 € 2714 €/m²
  • Kod obiektowy 34583
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
425 000 € 3427 €/m²
  • Kod obiektowy 57500
  • Metry kw. 124 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
285 000 € 1759 €/m²
  • Kod obiektowy 54695
  • Metry kw. 162 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
400 000 € 1666 €/m²
  • Kod obiektowy 41833
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera