275 000 €
2750 €/m²
Property 66053 photo 1
Property 66053 photo 2
Property 66053 photo 3
Property 66053 photo 4
Property 66053 photo 5
Property 66053 photo 6
Property 66053 photo 7
Property 66053 photo 8
Property 66053 photo 9
Property 66053 photo 10
Property 66053 photo 11
Property 66053 photo 12
Property 66053 photo 13
Property 66053 photo 14
Property 66053 photo 15
Property 66053 photo 16

Details

  • Rok budowy: 2000
  • Rok remontu: 2020
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: diesel
  • Energy Class: D
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 5500 m
  • Odległość od lotniska: 29 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 100 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Czwarte piętro się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Piąte piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka. Domek ma układ przedni także zawiera kolektor słoneczny, kominek, markiza, parking, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
285 000 € 1759 €/m²
  • Kod obiektowy 54695
  • Metry kw. 162 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
245 000 € 2355 €/m²
  • Kod obiektowy 57882
  • Metry kw. 104 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
340 000 € 2764 €/m²
  • Kod obiektowy 59146
  • Metry kw. 123 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
320 000 € 3478 €/m²
  • Kod obiektowy 54314
  • Metry kw. 92 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
275 000 € 2750 €/m²
  • Kod obiektowy 66053
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
350 000 € 4069 €/m²
  • Kod obiektowy 65194
  • Metry kw. 86 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
380 000 € 2714 €/m²
  • Kod obiektowy 34583
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
255 000 € 6071 €/m²
  • Kod obiektowy 65843
  • Metry kw. 42 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
380 000 € 3140 €/m²
  • Kod obiektowy 64607
  • Metry kw. 121 m²
  • Odległość do plaży 8250 m
Sprzedaż
410 000 € 5061 €/m²
  • Kod obiektowy 57931
  • Metry kw. 81 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera