300 000 €
3659 €/m²
Property 62731 photo 1
Property 62731 photo 2
Property 62731 photo 3
Property 62731 photo 4

Details

  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 7700 m
  • Odległość od lotniska: 38 km

Usługi

  • Winda
  • Magazyn
  • Ogrzewanie podłogowe
  • Podwójna szyba
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 82 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Trzecie piętro się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Czwarte piętro się z jedna sypialnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.także zawiera klimatyzacja, markiza, winda, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
400 000 € 4705 €/m²
  • Kod obiektowy 54390
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
355 000 € 3550 €/m²
  • Kod obiektowy 56861
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
255 000 € 6071 €/m²
  • Kod obiektowy 65843
  • Metry kw. 42 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
435 000 € 3655 €/m²
  • Kod obiektowy 57502
  • Metry kw. 119 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
390 000 € 3900 €/m²
  • Kod obiektowy 61749
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
265 000 € 2650 €/m²
  • Kod obiektowy 62873
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
300 000 € 3658 €/m²
  • Kod obiektowy 62731
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
300 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 24359
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
440 000 € 2115 €/m²
  • Kod obiektowy 61581
  • Metry kw. 208 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
440 000 € 2115 €/m²
  • Kod obiektowy 61583
  • Metry kw. 208 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera